Įdomu

 
J. JANUS: Pagal vyraujantį grožio etaloną, esu sena ir stora. Sau – laimingas viduriukas.
2015-09-02
„Aš esu Julija Janulaitytė, trumpiau – Janus. Man – 45-eri metai. Dėviu 16 dydžio – pagal Didžiojoje Britanijoje galiojantį žymėjimą – drabužius. Pagal vyraujantį grožio etaloną, esu sena ir stora. Žiūrėdama į veidrodį ir lygindama save su perkarusiais modeliais, turėčiau matyti tik atsikišusį pilvą, storus sėdmenis, putlius skruostus ir raukšles. Sau aš – laimingas viduriukas. Reguliariai sportuoju, taisyklingai maitinuosi, esu rami ir laiminga. Turiu artimųjų, su kuriais gerai jaučiuosi. Mane myli, ir pati myliu.“
2014 m. didesnių dydžių industrijos Didžiojoje Britanijoje apdovanojimai
2014-12-06
Prieš porą savaičių, 2015 m. lapkričio 22-ąją, Londoną sudrebino jau antrą kartą organizuojamas prestižinis renginys – „Britų didesniųjų apdovanojimai 2014“ (British Plus Size Awards 2014), kuriame buvo apdovanoti tie, kurie sulaužę visuomenėje nusistovėjusius stereotipus, reikšmingai prisidėjo prie industrijos didesniems žmonėms vystymosi.
Kaip teisingai išmatuoti aulinių batų dydį? (video anglų kalba)
2014-11-25
Artėjant rudens/žiemos sezonui dažna apvalesnių formų moteris pasvajoja apie madingus ilgaaulius batus, kurių aulas užsisegtų iki galo (!) ir batų nereikėtų slėpti po kelnėmis ar ilgesniu sijonu. Interneto platybėse ilgaaulių batų platesniais aulais pasirinkiimas nemažas, tad, kad būtų drąsiau tokius batus pirkti internetu būtina išmokti teisingai nustatyti reikiamą batų dydį.
Apvalias moteris fotografuojanti menininkė: grožis neturi svorio
2014-11-07
Dažniausiai požiūris į moterų grožį yra paremtas pragmatinių interesų kupinos grožio industrijos formuojamais standartais. Neretai iškyla situacijos, kai jauna mergaitė negali džiaugtis vaikyste bei paauglyste, o turi rūpintis savo figūra, laikytis dietų, daug merginų bei moterų suserga anoreksija, bulimija.
Ką rengtis apkūniems vyrams?
2014-10-25
Teisingai parinktas garderobas vizualiai gali paslėpti bet kuriuos figūros trūkumus. Būtent todėl rinktis aprangą reikia ypač rimtai. Kaip ir ką turėtų rengtis apkūnus vyras? Kokie rūbai geriausiai tinka apkūniems vyrams bei kaip sėkmingai paslėpti trūkumus ir pabrėžti privalumus?
Patarimai vyrams: kaip teisingai suderinti marškinius, kaklaraištį ir kostiumą
2014-10-25
Puikus laidos "Pinigų karta" siužetas, padėsiantis vyrams teisingai suderinti marškinius, kaklaraištį ir kostiumą.
DARE MAGAZINE
2014-10-24
Žurnalas "DARE" pirmasis nuo 2013 m. leidžiamas Kanados mados žurnalas išraiškingų formų moterims. Tai skaitmeninis moters vadovas, apžvelgiantis mados ir grožio naujienas, naujausias tendencijas. Žurnalo tikslas - įkvėpti apvalenių formų moteris drįsti atrasti savo stilių ir mylėti savo formas. Pavartykite naujausią "DARE" AUTUMN 2014 numerį (anglų kalba).
Kaip teisingai save išmatuoti? (video anglų kalba)
2014-10-18
Didesnių dydžių pasiūla internete yra ženkliai platesnė, nei parduotuvėse Lietuvoje. Tad prieš ryžtantis pirkti vieną ar kitą drabužį internetu, svarbu išmokti teisingai išsimatuoti savo dydį.
Stiliaus taisyklės apkūnioms: ko negalima dėvėti
2014-01-27
Nėra tokios moters, kuriai būtų nesvarbi jos figūra ir išorė. Kiekviena mūsų nori visuomet atrodyti puošniai ir madingai. Ir jei lieknoms merginoms rinktis tinkamus apdarus visiškai nesunku, tai apkūnioms šitai yra tikrų tikriausias išbandymas.