Privatumo politika

 

1. Svetainės paskirtis
Šioje svetainėje plačioji visuomenė gali prieiti prie informacijos, susijusios su bendrovės “KMI projektai” iniciatyva. Tikslas – pateikti svetainės lankytojams aktualią  informaciją. Bendrovė dės visas pastangas, siekdama užtikrinti, kad svetainėje pateikiama informacija būtų tiksli ir aktuali. Tačiau, netyčia gali pasitaikyti ir klaidų ar netikslumų. Atsižvelgsime į pastebėtas bei nurodytas klaidas ir jas ištaisysime.

2. Kokią informaciją mes renkame?
Mes galime rinkti, saugoti ir naudoti žemiau nurodytų rūšių informaciją:

• informaciją apie Jūsų kompiuterį ir apie Jūsų apsilankymus šioje interneto svetainėje bei naudojimąsi šia interneto svetaine (įskaitant Jūsų IP adresą, geografinę vietą, naršyklės tipą, iš kur buvote nukreiptas, lankymosi trukmę ir puslapių žiūrėjimų skaičių);
• informaciją, kurią Jūs suteikiate mums tikslu prenumeruoti mūsų interneto svetainės paslaugas, pranešimus el.paštu ir/arba naujienlaiškius;
• bet kokią kitą informaciją, kurią Jūs savo pasirinkimu siunčiate mums.

3. Slapukai
Slapuką sudaro informacija, tinklo tarnybinės stoties siunčiama interneto naršyklei ir laikoma naršyklės. Ši informacija vėliau siunčiama atgal tarnybinei stočiai kaskart, kai naršyklė paprašo puslapio iš tos tarnybinės stoties. Tai leidžia tai tinklo tarnybinei stočiai identifikuoti ir sekti interneto naršyklę. Mes naudojame Google Analytics analizuoti.naudojimąsi šia interneto svetaine. Google Analytics generuoja statistinę ir kitą informaciją apie naudojimąsi svetaine panaudodama slapukus, kurie laikomi vartotojų kompiuteriuose. Generuojama su mūsų interneto svetaine susijusi informacija yra naudojama kurti ataskaitas apie naudojimąsi šia interneto svetaine. Šią informaciją laikys Google. Google privatumo politika prieinama čia: http://www.google.com/privacypolicy.html.

 4. Jūsų asmeninių duomenų naudojimas
Asmeniniai duomenys, pateikti šioje interneto svetainėje, bus naudojami tikslams, nurodytiems šioje privatumo politikoje arba aktualiose šios interneto svetainės dalyse. Mes galime naudoti jūsų asmeninę informaciją šiems tikslams:

• Interneto svetainei administruoti;
• Jūsų naršymo patirčiai gerinti, pritaikydami šią interneto svetainę asmeniniams poreikiams;
• turint Jūsų sutikimą siųsti Jums el. paštu mūsų naujienlaiškį, kuris, mūsų manymu, gali būti Jums įdomus (Jūs galite bet kada informuoti mus, jeigu nebenorite, kad naujienlaiškis būtų Jums siunčiamas);
• trečiosioms šalims suteikti statistinę informaciją apie mūsų vartotojus, tačiau ši informacija nebus naudojama jokiam atskiram vartotojui identifikuoti.

Be aiškaus jūsų sutikimo mes neteiksime jūsų asmeninių duomenų jokioms trečiosioms šalims tiesioginės rinkodaros tikslais.

5. Nuorodos į kitas svetaines
UAB „KMI projektai” atsisako bet kokios atsakomybės už trečiųjų šalių sukurtą ar publikuojamą medžiagą, į kurią svetainėje pateikiamos nuorodos. Asmenys, nusprendę apsilankyti informaciniame kataloge www.manesdaug.lt skelbiamose svetainėse, tai daro savo pačių rizika ir prisiima atsakomybę imtis visų būtinų priemonių nuo virusų ir kitų gadinančių elementų. Nuorodos į kitas svetaines visai nereiškia, kad bendrovė remia arba yra pavaldi organizacijoms, teikiančioms tose svetainėse aprašytas paslaugas.

Visa į svetainę atsiųsta medžiaga, pvz., el. paštu arba interneto puslapiais, laikoma nekonfidencialia. Bendrovė už tokią medžiagą neatsako ir gali laisvai perdaryti, naudoti, atskleisti, pateikti, remtis ja atlikdama kitą darbą arba be jokių apribojimų platinti ją trečiosioms šalims. Kiekvienas, siunčiantis medžiagą, garantuoja, kad ji gali būti publikuojama, ir sutinka apsaugoti bendrovę nuo kokių nors, su šia medžiaga susijusių trečiųjų šalių veiksmų.

6. Trečiųjų šalių interneto svetainės
Šioje interneto svetainėje yra nuorodų į kitas interneto svetaines. Mes nesame atsakingi už trečiųjų šalių interneto svetainių privatumo politikas ar praktikas.