Įdomu

 
14 riebalų deginimo mitų ir prielaidų
2014-12-10
Liau­dyje sklan­do dau­gy­bė svo­rio ma­žė­ji­mo ar pri­au­gi­mo prie­žas­čių pa­aiš­ki­ni­mų, nuo „spar­taus“ meta­bo­liz­mo iki val­gy­mo lai­ko. Štai ką šiuo klau­si­mu iš­ties sa­ko moks­las.
Kodėl dauguma lieknėjimo papildų nepadeda atsikratyti antsvorio
Nors medikai įspėja, kad lieknėjimo papildai – ne išeitis metantiems svorį, ši verslo sritis klesti. Reklamos šaukia, kad kilogramai tirps praktiškai be pastangų: valgysi ir lieknėsi. Deja, moksliniai tyrimai rodo, kad daugeliu atvejų pavyksta numesti vos kilogramą per mėnesį. Tai reiškia, kad jie visiškai neveiksmingi. Teigiamų rezultatų pavyko gauti vos su keliomis medžiagomis.
Grožio standartų gniaužtuose: apkūnios moterys pasmerktos vienatvei?
2014-11-09
Žiniasklaida perša moteriai labai griežtus ir siaurus grožio etalonus, kaip antai, kad patrauklus yra tik lieknas, jaunas moters kūnas. Pastangos perdirbti natūraliai gamtos duotą mums kūną atima iš moters daug energijos ir laiko, gyvenimo džiaugsmą, trukdo jai atsiduoti kitiems dalykams.
Kokį sportą rinktis: pranašumai ir trūkumai
2014-10-26
Mūsų pasirinkimą, kur ir kaip sportuoti, neretai lemia įvairios aplinkybės – draugų patarimai, mada, patogios sąlygos – jei šalia yra baseinas, renkamės plaukimą, jei miškelis ar stadionas – bėgimą. Didelę įtaką daro ir tai, ar mums ta sporto rūšis teikia malonumą – ir tai visai teisinga taktika, nes maloni veikla yra naudingesnė mūsų savijautai nei tai, ką darome sukandę dantis.